Kolay Özelleştirilebilir Dinamik Yönetim

Size, içeriklerinizi kolayca özelleştirebileceğiniz mobil uyumlu ve profesyonel hazır avukat sitesi sağlıyoruz. Web siteniz için gerekli her bileşen bir dinamik modüldür. Resimler, videolar, formlar, başlık ve metinler gibi her bileşeni, çok sayıda ve farklı biçimde kullanımınıza sunuyoruz. Bileşenleri web sitenizin istediğiniz bir alanına tek tuşla ekledikten sonra düzenleyebileceksiniz.

Ayrıca "hazır bölümler" özelliği ile, kullandığınız temada yer alan tasarım bloklarını tek tuşla eklemenize imkan tanıyoruz. Bu sayede farklı tasarım bloklarını istediğiniz biçimlerde sıralayabilirsiniz. Siz de modül ve içeriklerinizi hazır bölümleri kullanarak şablon haline getirebilirsiniz. Böylece yeni bir alana ihtiyaç duyduğunuzda saniyeler içinde içerik oluşturabilirsiniz.

Tüm gelişmiş seçeneklerin yanı sıra blog sistemi sağlıyoruz. Böylelikle hem kullanıcı hem de arama motorları için zengin içerikler oluşturabileceksiniz. Ne kadar kaliteli içeriğiniz varsa o kadar ön plandasınız. Epsilos SEO dostu özellikler içeri. Arama motoru optimizasyonları için araçlarımızı kolayca kullanabilir, her sayfa için zengin kartlar (rich snippet) oluşturabilirsiniz.

Hazır Bölümler Nasıl Çalışır. İzleyin!